Med reliefdekor av blomster. Bottenspricka, ställvis krackelerad, förgyllningsslitage. (Höjd 18, diameter 22)
1 300 SEK | 2021-03-14 12:00 |
1 200 SEK | 2021-03-14 11:59 |
1 000 SEK | 2021-03-14 11:58 |
550 SEK | 2021-03-13 09:27 |
500 SEK | 2021-03-13 22:16 |
400 SEK | 2021-03-13 10:39 |
300 SEK | 2021-03-12 10:17 |
250 SEK | 2021-03-12 14:36 |
100 SEK | 2021-03-11 22:36 |
100 SEK | Startpris |