Glaserat stengods. I form av fåglar. Signerade, stämplade. (Höjd 12)
1 100 SEK | 2021-03-14 11:06 |
1 000 SEK | 2021-03-14 10:32 |
900 SEK | 2021-03-14 10:00 |
650 SEK | 2021-03-12 10:24 |
500 SEK | 2021-03-12 09:52 |
200 SEK | 2021-03-12 09:23 |
100 SEK | 2021-03-11 20:19 |
100 SEK | Startpris |