Delvis glaserat lergods. Kvinna med slöja. Signerad. På träsockel. Ett fotnagg. (Höjd 37)
1 100 SEK | 2021-03-14 11:59 |
1 000 SEK | 2021-03-14 02:05 |
900 SEK | 2021-03-14 10:20 |
700 SEK | 2021-03-12 20:17 |
450 SEK | 2021-03-11 22:28 |
100 SEK | 2021-03-11 19:37 |
100 SEK | Startpris |