En djup tallrik med nagg. Bruksslitage. (Diameter 13-23,5)
1 900 SEK | 2021-03-14 11:34 |
1 800 SEK | 2021-03-14 08:45 |
1 800 SEK | 2021-03-14 09:59 |
1 400 SEK | 2021-03-13 00:34 |
500 SEK | 2021-03-12 08:05 |
400 SEK | 2021-03-12 10:35 |
200 SEK | 2021-03-11 23:01 |
150 SEK | 2021-03-11 19:51 |
100 SEK | 2021-03-11 19:30 |
100 SEK | Startpris |