Stengods. I form av valross. Stämplad. Etikettmärkt. Smärre ytslitage. (Höjd 15)
2 200 SEK | 2021-03-14 09:04 |
2 100 SEK | 2021-03-13 23:46 |
700 SEK | 2021-03-11 22:21 |
250 SEK | 2021-03-12 13:33 |
150 SEK | 2021-03-11 20:20 |
100 SEK | 2021-03-11 20:16 |
100 SEK | Startpris |