Stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, glas med sprickor. (Diameter 35mm)
5 200 SEK | 2021-03-14 12:02 |
5 000 SEK | 2021-03-14 11:58 |
2 700 SEK | 2021-03-12 07:37 |
2 600 SEK | 2021-03-12 17:08 |
1 500 SEK | 2021-03-11 19:43 |
1 500 SEK | 2021-03-11 23:17 |
800 SEK | 2021-03-11 20:23 |
100 SEK | 2021-03-11 19:21 |
100 SEK | Startpris |