Förgylld stålboett. Armband i läder. Med ask med certifikat. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 25mm)
450 SEK | 2021-03-13 19:16 |
400 SEK | 2021-03-13 18:14 |
150 SEK | 2021-03-12 20:47 |
100 SEK | 2021-03-11 20:27 |
100 SEK | Startpris |