En kopp med nagg. Bruksslitage, fat bl.a. med repor. (kopparnas höjd 7,5, diameter 9)
2 000 SEK | 2021-03-14 10:20 |
1 900 SEK | 2021-03-14 11:06 |
1 200 SEK | 2021-03-14 01:54 |
1 100 SEK | 2021-03-12 16:17 |
1 000 SEK | 2021-03-12 19:29 |
900 SEK | 2021-03-12 08:01 |
300 SEK | 2021-03-12 00:18 |
100 SEK | Startpris |