Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 21mm)
950 SEK | 2021-03-11 21:13 |
900 SEK | 2021-03-13 21:21 |
250 SEK | 2021-03-12 19:34 |
150 SEK | 2021-03-12 11:19 |
100 SEK | Startpris |