Mahogny. Med svarvade dekorer. Pendel och nyckel finns. Krönande dekor med lagning. Urtavla med slitage och fläckar. (Höjd 98)
450 SEK | 2021-03-14 09:03 |
450 SEK | 2021-03-14 10:46 |
400 SEK | 2021-03-13 15:05 |
200 SEK | 2021-03-11 20:06 |
100 SEK | Startpris |