Ek. Med skuren dekor och detaljer av mässing. Ytslitage, enstaka dekorskador. (Höjd 18-30)
900 SEK | 2021-03-14 09:37 |
850 SEK | 2021-03-14 09:02 |
500 SEK | 2021-03-13 23:20 |
400 SEK | 2021-03-12 15:10 |
300 SEK | 2021-03-12 11:17 |
200 SEK | 2021-03-11 21:52 |
100 SEK | 2021-03-11 20:06 |
100 SEK | Startpris |