Förgylld stålboett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Fläckar, bruksslitage. (Diameter 35mm)
850 SEK | 2021-03-14 10:21 |
800 SEK | 2021-03-14 08:10 |
700 SEK | 2021-03-11 20:04 |
550 SEK | 2021-03-12 15:06 |
100 SEK | Startpris |