Bruksslitage, en kopp och en assiett med nagg, några koppar med missfärgning. (Kopparnas höjd 7,5, diameter 9)
1 300 SEK | 2021-03-13 19:13 |
1 200 SEK | 2021-03-14 08:20 |
850 SEK | 2021-03-11 22:54 |
800 SEK | 2021-03-12 19:27 |
500 SEK | 2021-03-12 07:22 |
200 SEK | 2021-03-11 20:30 |
150 SEK | 2021-03-11 19:48 |
100 SEK | Startpris |