Bl.a. automatic Blue Ribbon. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, en med spricka i glas. (Diameter ca.33-35mm)
1 300 SEK | 2021-03-14 10:07 |
1 300 SEK | 2021-03-14 11:52 |
1 100 SEK | 2021-03-12 20:20 |
1 000 SEK | 2021-03-12 07:40 |
700 SEK | 2021-03-12 11:27 |
600 SEK | 2021-03-12 09:08 |
500 SEK | 2021-03-11 19:57 |
200 SEK | 2021-03-11 23:06 |
100 SEK | Startpris |