Svartglaserat stengods. Stämplad. Ytslitage, märken. (Höjd 39)
700 SEK | 2021-03-14 12:24 |
650 SEK | 2021-03-14 06:44 |
600 SEK | 2021-03-14 02:22 |
550 SEK | 2021-03-13 13:53 |
350 SEK | 2021-03-12 17:01 |
100 SEK | 2021-03-11 22:19 |
100 SEK | Startpris |