Färglitografi, XXIX/CL. Signerad och daterad 1990. "Betty Blue, i love you". Dagmått 80x62 cm. Ej examinerad ur ram. Med dedikation.
1 300 SEK | 2021-03-02 18:59 |
1 200 SEK | 2021-03-01 18:37 |
1 100 SEK | 2021-02-23 14:46 |
800 SEK | 2021-02-24 18:31 |
300 SEK | Startpris |