Oljemålning på duk, uppfodrad på pannå. Signerad och daterad -52. Stilleben med kanna och körsbär. 44x48 cm.
2 400 SEK | 2021-03-02 14:25 |
2 200 SEK | 2021-03-01 12:50 |
1 300 SEK | 2021-02-28 20:55 |
500 SEK | 2021-02-25 11:28 |
400 SEK | 2021-02-21 17:09 |
300 SEK | 2021-02-19 21:43 |
300 SEK | Startpris |