Flintgods med bemålad dekor. Rörstrand, 1900-talets första hälft. Diameter 22 cm. En med spricka, flertalet med smärre krackeleringar, någon med smärre missfärgning.
2 000 SEK | 2021-02-16 18:45 |
1 900 SEK | 2021-02-14 22:47 |
1 500 SEK | 2021-02-16 16:16 |
1 200 SEK | 2021-02-14 11:41 |
1 100 SEK | 2021-02-12 17:22 |
1 000 SEK | 2021-02-11 15:50 |
700 SEK | 2021-02-11 15:07 |
400 SEK | 2021-02-05 13:14 |
350 SEK | 2021-02-06 19:14 |
300 SEK | Startpris |