Oljemålning på duk. Signerad i nedre höger hörn samt signerad och betitlad a tergo. "Långt bort i Drakabygget drar jag mitt dragspel". Daterad 1971. 41x38 cm.
9 500 SEK | 2021-02-02 18:22 |
9 000 SEK | 2021-02-02 18:23 |
8 000 SEK | 2021-02-02 18:19 |
5 500 SEK | 2021-02-02 17:17 |
4 800 SEK | 2021-02-02 16:36 |
4 400 SEK | 2021-01-31 14:48 |
3 800 SEK | 2021-01-29 11:08 |
3 600 SEK | 2021-01-29 03:35 |
3 000 SEK | 2021-01-25 21:03 |
1 100 SEK | 2021-01-21 10:38 |
600 SEK | 2021-01-21 14:02 |
450 SEK | 2021-01-21 11:21 |
300 SEK | Startpris |