Oljemålning på duk. 1800-tal. Landskap. 48x65 cm. Dukreva, lagningar, retuscher.
1 700 SEK | 2021-02-02 19:05 |
1 600 SEK | 2021-02-02 18:58 |
1 200 SEK | 2021-02-02 15:23 |
1 000 SEK | 2021-02-02 15:57 |
700 SEK | 2021-01-31 19:30 |
350 SEK | 2021-02-02 09:47 |
300 SEK | Startpris |