Oljemålning på duk. 1800-talets slut. Värdshusscen. 26x30 cm. Smärre retuscher. Krackeleringar.
2 800 SEK | 2021-02-01 11:41 |
2 600 SEK | 2021-02-02 12:34 |
2 400 SEK | 2021-01-31 19:28 |
2 000 SEK | 2021-01-25 20:25 |
1 900 SEK | 2021-01-22 15:34 |
1 200 SEK | 2021-01-23 11:11 |
350 SEK | 2021-01-22 16:48 |
300 SEK | Startpris |