Majolika. Dam och herre i renässansdräkt. Omärkta, 1800-tal. Högsta höjd 46 cm. Avslag på fot, fotnagg samt smärre nagg.
4 200 SEK | 2021-01-19 18:15 |
4 000 SEK | 2021-01-19 18:14 |
3 200 SEK | 2021-01-19 18:10 |
2 000 SEK | 2021-01-19 18:07 |
800 SEK | 2021-01-18 23:07 |
700 SEK | 2021-01-14 09:28 |
500 SEK | 2021-01-09 12:00 |
450 SEK | 2021-01-07 08:41 |
300 SEK | Startpris |