Porslin. Rörstrand. Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma.
6 000 SEK | 2021-01-19 19:01 |
6 000 SEK | 2021-01-19 19:03 |
5 000 SEK | 2021-01-19 18:00 |
4 200 SEK | 2021-01-19 16:00 |
3 400 SEK | 2021-01-19 00:49 |
3 000 SEK | 2021-01-17 19:45 |
1 900 SEK | 2021-01-14 15:28 |
1 300 SEK | 2021-01-08 19:35 |
1 200 SEK | 2021-01-12 11:37 |
1 000 SEK | 2021-01-10 16:46 |
500 SEK | 2021-01-08 18:27 |
450 SEK | 2021-01-08 16:38 |
300 SEK | Startpris |