Skrin, vaser ett par med mässingsfötter samt vas med förgylld dekor. Vasen med förgyllningsslitage och troligen omslipad mynning, skrinets lock löst. (Höjd 7-25)
1 000 SEK | 2021-01-10 11:30 |
1 000 SEK | 2021-01-10 11:43 |
650 SEK | 2021-01-10 10:44 |
450 SEK | 2021-01-08 10:49 |
450 SEK | 2021-01-08 11:54 |
100 SEK | 2021-01-07 20:42 |
100 SEK | Startpris |