Blått opalinglas, med förgylld dekor. Med blomdekor i relief. Förgyllningsslitage. (Höjd 35,5)
1 200 SEK | 2021-01-10 11:12 |
1 200 SEK | 2021-01-10 11:41 |
1 000 SEK | 2021-01-10 11:30 |
800 SEK | 2021-01-10 01:26 |
550 SEK | 2021-01-09 16:21 |
400 SEK | 2021-01-09 00:28 |
350 SEK | 2021-01-08 11:52 |
300 SEK | 2021-01-08 10:48 |
100 SEK | 2021-01-08 02:53 |
100 SEK | Startpris |