Blått opalinglas, med förgylld dekor. Naggar, förgyllningsslitage, proppen sitter fast. (Höjd 27)
650 SEK | 2021-01-10 11:32 |
600 SEK | 2021-01-10 09:47 |
400 SEK | 2021-01-10 02:05 |
300 SEK | 2021-01-08 11:53 |
250 SEK | 2021-01-08 10:48 |
100 SEK | Startpris |