Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (62x48)
1 100 SEK | 2021-01-10 11:33 |
1 000 SEK | 2021-01-09 18:55 |
850 SEK | 2021-01-09 11:29 |
500 SEK | 2021-01-07 19:23 |
350 SEK | 2021-01-08 00:29 |
150 SEK | 2021-01-07 19:15 |
100 SEK | 2021-01-07 18:40 |
100 SEK | Startpris |