Herrarmbandsur, Fleurier. Certina Bristol samt Plosy. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Största diameter 35mm)
800 SEK | 2021-01-09 19:21 |
750 SEK | 2021-01-10 11:30 |
650 SEK | 2021-01-08 16:26 |
350 SEK | 2021-01-08 13:56 |
200 SEK | 2021-01-08 10:47 |
100 SEK | 2021-01-07 20:41 |
100 SEK | Startpris |