Mahogny. Med betsade detaljer. Svarvade stolpar. Pendel och lod finns. Knoppar saknas, udda knoppar medföljer, fanerskador, ytslitage, märken. (Höjd 125)
1 400 SEK | 2021-01-09 19:08 |
1 300 SEK | 2021-01-09 17:45 |
350 SEK | 2021-01-09 00:27 |
250 SEK | 2021-01-08 07:22 |
150 SEK | 2021-01-07 20:39 |
100 SEK | Startpris |