Etsning, "Gammal knekt". Signerad i blyerts, i trycket signerad och daterad 1918. Inramad. (13,5x10,5)
4 600 SEK | 2021-01-10 12:01 |
4 400 SEK | 2021-01-10 11:53 |
2 400 SEK | 2021-01-10 10:52 |
2 400 SEK | 2021-01-10 11:13 |
2 200 SEK | 2021-01-10 10:46 |
1 600 SEK | 2021-01-10 10:41 |
1 400 SEK | 2021-01-10 09:49 |
1 300 SEK | 2021-01-09 12:56 |
1 200 SEK | 2021-01-08 19:53 |
550 SEK | 2021-01-07 22:57 |
500 SEK | 2021-01-08 06:53 |
400 SEK | 2021-01-07 21:36 |
100 SEK | Startpris |