Olja på duk, samtalande figurer. Osignerad. Krackeleringar, duklagningar, retuscher. (81x60)
700 SEK | 2021-01-09 16:00 |
650 SEK | 2021-01-09 21:06 |
600 SEK | 2021-01-09 13:58 |
300 SEK | 2021-01-08 23:57 |
100 SEK | Startpris |