Med graverad dekor av girlanger. Hänklar i form av drakar. Fyrsstämplad på insida av hänkel. Slitage, invändigt anlupen. (Höjd 13, diameter 14)
2 900 SEK | 2021-01-10 10:24 |
2 800 SEK | 2021-01-10 12:02 |
2 400 SEK | 2021-01-10 10:14 |
1 900 SEK | 2021-01-08 23:56 |
1 700 SEK | 2021-01-08 13:42 |
1 100 SEK | 2021-01-08 00:12 |
400 SEK | 2021-01-07 22:27 |
100 SEK | 2021-01-07 18:24 |
100 SEK | Startpris |