Förgyllda. Med emaljerad dekor. En med emaljskador. (Längd 9,5, vikt 45g.)
450 SEK | 2021-01-10 11:53 |
400 SEK | 2021-01-10 09:22 |
350 SEK | 2021-01-09 15:33 |
300 SEK | 2021-01-07 21:22 |
250 SEK | 2021-01-08 14:05 |
150 SEK | 2021-01-07 19:11 |
100 SEK | Startpris |