Olja på duk, uppklistrad på pannå. "Målning sommaren". A tergo signerad och daterad 1988. (77x59)
2 100 SEK | 2021-01-10 11:59 |
2 000 SEK | 2021-01-10 12:01 |
1 500 SEK | 2021-01-10 11:38 |
1 200 SEK | 2021-01-10 10:48 |
1 000 SEK | 2021-01-10 11:25 |
850 SEK | 2021-01-09 21:10 |
800 SEK | 2021-01-09 19:20 |
250 SEK | 2021-01-09 16:32 |
150 SEK | 2021-01-09 09:46 |
100 SEK | 2021-01-08 23:56 |
100 SEK | Startpris |