En av Edward Hald, med dekor av tranor. Signerade. Den större med kantnagg. (Höjd 12-14)
300 SEK | 2021-01-10 11:58 |
250 SEK | 2021-01-10 00:33 |
200 SEK | 2021-01-09 13:41 |
150 SEK | 2021-01-09 11:50 |
100 SEK | Startpris |