Mässing. Delvis förgylld. Krönt med figur. Fickur i silver, med skador. (Höjd 28,5)
800 SEK | 2021-01-10 12:01 |
750 SEK | 2021-01-10 11:56 |
400 SEK | 2021-01-08 10:43 |
100 SEK | 2021-01-07 20:31 |
100 SEK | Startpris |