Olja på träskiva, landskap. Signerad och daterad 1923. (24x41)
750 SEK | 2021-01-10 10:35 |
700 SEK | 2021-01-10 11:36 |
250 SEK | 2021-01-10 11:28 |
150 SEK | 2021-01-09 21:43 |
100 SEK | 2021-01-08 23:55 |
100 SEK | Startpris |