Tenn. Med flätad dekor. Stämplad. Slitage, repor. (29,5x19)
8 800 SEK | 2021-01-10 12:01 |
8 600 SEK | 2021-01-10 12:00 |
4 600 SEK | 2021-01-10 11:37 |
3 000 SEK | 2021-01-10 11:14 |
650 SEK | 2021-01-08 19:09 |
150 SEK | 2021-01-07 21:40 |
100 SEK | Startpris |