Bemålad plåt. Stämplad. Smärre slitage. (Totallängd 24)
600 SEK | 2021-01-10 09:25 |
550 SEK | 2021-01-10 10:53 |
400 SEK | 2021-01-09 09:21 |
350 SEK | 2021-01-08 12:42 |
250 SEK | 2021-01-07 22:12 |
200 SEK | 2021-01-07 23:42 |
100 SEK | 2021-01-07 18:50 |
100 SEK | Startpris |