Gröntonat glas. Fotringsnaggar, bruksslitage. (Längd 30)
1 300 SEK | 2021-01-09 22:23 |
1 200 SEK | 2021-01-10 01:53 |
800 SEK | 2021-01-10 00:24 |
450 SEK | 2021-01-07 22:51 |
300 SEK | 2021-01-07 19:48 |
300 SEK | 2021-01-07 21:25 |
100 SEK | Startpris |