Blått glas, med detaljer i mässing. Ytslitage, obetydliga naggar. (Höjd 11, längd 14)
1 700 SEK | 2021-01-10 11:42 |
1 600 SEK | 2021-01-10 11:23 |
1 300 SEK | 2021-01-09 17:43 |
700 SEK | 2021-01-08 06:59 |
500 SEK | 2021-01-07 23:06 |
350 SEK | 2021-01-07 22:11 |
150 SEK | 2021-01-07 20:26 |
100 SEK | Startpris |