Bemålad plåt. Vindruta och ratt med skador. Bruksslitage. (Längsta längd 27)
800 SEK | 2021-01-10 10:49 |
750 SEK | 2021-01-09 14:25 |
450 SEK | 2021-01-08 12:39 |
150 SEK | 2021-01-07 22:07 |
100 SEK | 2021-01-07 18:49 |
100 SEK | Startpris |