Skaft med dekor av fjäril. Kulhamrad. Bruksslitage, repor. (Längd 25,5, vikt 99g.)
900 SEK | 2021-01-10 11:49 |
850 SEK | 2021-01-08 16:28 |
800 SEK | 2021-01-08 13:47 |
500 SEK | 2021-01-08 11:01 |
350 SEK | 2021-01-07 19:07 |
100 SEK | Startpris |