Mässing. Med löstagbara brickor. Bruksslitage, repor, fläckar. (Höjd 70, längd 64)
1 400 SEK | 2021-01-10 11:57 |
1 300 SEK | 2021-01-10 11:51 |
1 200 SEK | 2021-01-09 18:24 |
700 SEK | 2021-01-09 15:42 |
600 SEK | 2021-01-08 09:32 |
550 SEK | 2021-01-08 21:42 |
450 SEK | 2021-01-08 19:33 |
350 SEK | 2021-01-07 20:40 |
100 SEK | Startpris |