Litograferad plåt och plast. Hölje med repor. Kartong med slitage och revor. (Diameter 21)
450 SEK | 2021-01-10 11:45 |
400 SEK | 2021-01-10 11:00 |
300 SEK | 2021-01-08 12:37 |
250 SEK | 2021-01-08 14:22 |
150 SEK | 2021-01-07 20:20 |
100 SEK | 2021-01-07 18:43 |
100 SEK | Startpris |