Med emaljerad dekor, lock med dekor av lejon. Invändigt förgyllt. Undertill med gåvogravyr och datering 1933. Mindre emaljskador. (Höjd 8,5, diameter 13,5. Vikt 561g.)
3 400 SEK | 2021-01-10 11:59 |
3 200 SEK | 2021-01-10 12:04 |
2 600 SEK | 2021-01-10 11:58 |
2 400 SEK | 2021-01-10 11:53 |
1 500 SEK | 2021-01-09 16:01 |
1 200 SEK | 2021-01-10 00:27 |
400 SEK | 2021-01-08 22:01 |
250 SEK | 2021-01-08 14:12 |
150 SEK | 2021-01-08 10:50 |
100 SEK | Startpris |