Konstglas. Med dekor av ansikte. Signerad, numrerad, etikettmärkt. (Höjd 26,5)
850 SEK | 2021-01-10 11:45 |
800 SEK | 2021-01-08 10:09 |
800 SEK | 2021-01-08 22:35 |
700 SEK | 2021-01-08 15:37 |
400 SEK | 2021-01-07 22:35 |
350 SEK | 2021-01-07 22:18 |
300 SEK | 2021-01-07 21:23 |
250 SEK | 2021-01-07 21:19 |
100 SEK | Startpris |