Olja på pannå, "Statuett och blommor i rumsinteriör". Signerad och daterad 51. (64x53)
550 SEK | 2021-01-10 11:22 |
500 SEK | 2021-01-07 20:44 |
350 SEK | 2021-01-10 11:00 |
100 SEK | Startpris |