Akvarell, motiv från Smedjebacken. Signerad. Inramad. (28x46)
550 SEK | 2021-01-10 10:43 |
500 SEK | 2021-01-09 19:52 |
500 SEK | 2021-01-09 21:50 |
350 SEK | 2021-01-09 16:41 |
150 SEK | 2021-01-08 08:13 |
100 SEK | Startpris |