Plåt. Repor, färgslitage, en navkapsel saknas. (Längd 42)
3 200 SEK | 2021-01-10 11:54 |
3 000 SEK | 2021-01-10 10:46 |
2 400 SEK | 2021-01-09 08:39 |
1 600 SEK | 2021-01-07 21:58 |
1 600 SEK | 2021-01-08 14:46 |
150 SEK | 2021-01-07 18:46 |
100 SEK | Startpris |